NOVINKA Ušetríte 10 % Kniha

Výhodný balík

Náš Boh je úžasný Louie Giglio
+ Zázraky stvorenia Louie Giglio
+ Neopísateľný Louie Giglio

Výhodný balík kníh

Autor Louie Giglio v každej z kníh ponúka 100 zamyslení o Bohu a vede. Vhodné pre deti od 8 rokov.

Bežná cena: 38,70 €
Cena u nás: 34,83 €

O publikáciách

Náš Boh je úžasný

Louie Giglio

100 fascinujúcich zamyslení o Bohu a vede

Spoznávaj nášho úžasného Boha prostredníctvom jeho stvorenia! Zamyslel si sa niekedy nad tým, prečo Zem potrebuje Mesiac? Vieš, ako vznikajú vodné víry a prečo niektoré predmety svietia v tme? Zaujíma ťa, prečo vtáky spievajú? Vieš, že existuje NIEKTO, kto pozná odpovede na tieto otázky a vlastne na všetky otázky, aké ti kedy napadnú? V Žalme 147, 5 sa píše: „Veľký je náš Pán a veľmi mocný, jeho múdrosť je nesmierna.“ Kniha Náš Boh je úžasný ti prostredníctvom fascinujúcich faktov, krásnych ilustrácií a fotografií ukáže nepochopiteľnú veľkosť nášho Boha. Sto zamyslení o úžasných Božích dielach sa venuje týmto oblastiam: vesmír a čas, Zem a počasie, planéta a klíma, ľudské telo, ríša rastlín a živočíchov. Každé zamyslenie obsahuje rubriku ÚŽASNÉ! so zaujímavými faktmi, aktivitami a krátkou modlitbou. Po úspešnej knihe Neopísateľný nám Louie Giglio prináša ďalších 100 pútavých zamyslení o Bohu a vede. Obe knihy ti pomôžu spoznať veľkosť nášho Boha prostredníctvom zázrakov jeho stvorenia.

Detail

Zázraky stvorenia

Louie Giglio

Ďalších 100 zamyslení o Bohu a vede

Objav krásu Božieho stvorenia a spoznáš Božiu veľkosť a slávu!  Pusti sa spolu s pastorom Louiom Gigliom do odhaľovania zázrakov prírody! Zistíš, prečo je sneh biely, načo majú mačky fúziky a prečo sú niektoré planéty túlavé. Stvorenie je plné zázrakov, ktoré svedčia o Božej múdrosti a sile. Ako hovorí Žalm 104, 24: „Aké mnohoraké sú tvoje diela, Pane! Všetko si múdro urobil. Zem je plná tvojho stvorenstva.“ Čaká ťa 100 zamyslení, ktoré obsahujú biblické verše, modlitby, zábavné aktivity, fascinujúce fotografie a rubriku Div divúci s neuveriteľnými vedeckými faktmi z týchto oblastí: • zvieratá – od medozvestiek cez lietajúce hady až po narvaly,   • vesmír – od čiernych dier cez pristátie na Mesiaci až po gama žiarenie,  • ľudské telo – od imunitného systému cez zmrzlinovú bolesť hlavy až po reč tela,  • Zem – od dúhových riek cez modrú lávu až po horúce gejzíry, • a ešte oveľa, oveľa viac! Začítaj sa do tejto fascinujúcej knihy a neprestaneš žasnúť nad tým, aké zázraky Boh vložil do všetkého, čo stvoril!

Detail

Neopísateľný

Louie Giglio

100 zamyslení o Bohu a vede

Kniha Neopísateľný ukazuje nádheru stvorenia prostredníctvom vedeckých objavov, fotografií a originálnych ilustrácií. Týchto 100 zamyslení vo vás vyvolá úžas nad Božou tvorivosťou. Každé zamyslenie dopĺňa rubrika „Žasni“, ktorá obsahuje fascinujúce fakty, aktivity a modlitbu. Neopísateľný: 100 zamyslení o Bohu a vede pomôže deťom spoznať neopísateľnú nádheru stvorenia nášho neopísateľného Boha.

Detail