NOVINKA Ušetríte 20 % Kniha

Výhodný balík

Spovedal som Slovensko Pavol Rábara, Imrich Gazda, Michal Zamkovský
+ Cyril Vasiľ: Kresťan by mal byť hrdinom Martin Hanus, Jozef Majchrák

Výhodný balíček našich kníh.

Knižný rozhovor o stave slovenskej duše s pátrom Michalom Zamkovským a výnimočný knižný rozhovor s arcibiskupom Cyrilom Vasiľom.

Bežná cena: 22,00 €
Cena u nás: 17,60 €

O publikáciách

Spovedal som Slovensko

Pavol Rábara, Imrich Gazda, Michal Zamkovský

Rozhovor o stave slovenskej duše

Kniha prináša nielen životný príbeh redemptoristu, ale je tiež pútavou výpoveďou o človeku, Cirkvi a Slovensku. Michal Zamkovský rozpráva o ľudových misiách, spovedaní, nerestiach Slovákov, o problémoch a výzvach rodiny, charizmatikoch aj politike.

Detail

Cyril Vasiľ: Kresťan by mal byť hrdinom

Martin Hanus, Jozef Majchrák

Kto je najvyššie postavený Slovák vo Vatikáne a ako vidí svet okolo seba?

Arcibiskup Cyril Vasiľ hovorí v knižnom rozhovore o svojom živote, o stave cirkvi na Slovensku, ale reaguje aj na aktuálne spoločenské a politické problémy doby, ako sú utečenecká kríza, konflikty na Blízkom východe či vnútrocirkevná debata o rodine, ktorú otvoril pápež František. Tento rozhovor odhaľuje Vasiľov rozmer špičkového teológa a intelektuála, ale aj kňaza, ktorý trávi veľa času na periférii Ríma s tínedžermi a často sa s nimi brodí s ruksakom v blate na skautských výletoch. Aj preto u neho nenájdete banálne cirkevnícke frázy. Naopak, vie sa s fascinujúcim rozhľadom vyjadriť k širokému spektru tém, jeho svieže formulácie vás budú provokovať aj baviť. 

Detail