NOVINKA Kniha

Výhodný balík

Benediktova voľba Rod Dreher
+ Spovedal som Slovensko + Sedem krokov k dobrej spovedi Pavol Rábara, Imrich Gazda, Michal Zamkovský

Výhodný balíček našich kníh.

Stratégia pre kresťanov v postkresťanskom svete od Roda Drehera a knižný rozhovor o stave slovenskej duše s pátrom Michalom Zamkovským.

Bežná cena: 25,74 €
Cena u nás: 25,74 €

O publikáciách

Benediktova voľba

Rod Dreher

Stratégia pre kresťanov v postkresťanskom svete

Akú stratégiu by mali zvoliť kresťania v dnešnom svete?   Kresťania sa dnes nachádzajú v čase rozhodovania. Rozhodnutia, ktoré urobíme, budú mať dôsledky pre životy našich potomkov, nášho národa a našej civilizácie. Ježiš Kristus sľúbil, že jeho cirkev nepremôžu ani brány pekelné, nesľúbil však, že nepremôžu jeho cirkev na Západe. Toto závisí od nás a od rozhodnutí, ktoré urobíme práve tu a práve teraz.   Ak chceme prežiť, musíme sa vrátiť ku koreňom svojej viery, tak v myslení, ako aj v praxi. Budeme sa musieť naučiť návykom srdca, na ktoré veriaci na Západe zabudli. Budeme musieť radikálnym spôsobom zmeniť svoje životy a svoj prístup k životu. V skratke, budeme musieť žiť bez kompromisov, nech nás to stojí čokoľvek.

Detail

Spovedal som Slovensko + Sedem krokov k dobrej spovedi

Pavol Rábara, Imrich Gazda, Michal Zamkovský

Rozhovor o stave slovenskej duše

Kniha prináša nielen životný príbeh redemptoristu, ale je tiež pútavou výpoveďou o človeku, Cirkvi a Slovensku. Michal Zamkovský rozpráva o ľudových misiách, spovedaní, nerestiach Slovákov, o problémoch a výzvach rodiny, charizmatikoch aj politike.

Detail