Kniha

Výhodný balík

Benediktova voľba Rod Dreher
+ Vyriekli krivé svedectvo Rodney Stark

Výhodný balíček našich kníh.

Kniha Vyriekli krivé svedectvo vyvracia zaužívané mýty a nepravdy o katolíckej cirkvi. Na základe výskumu rešpektovaných vedcov z posledných desaťročí hovorí o inkvizícii, križiackych výpravách, údajnom odpore katolíckej cirkvi k vede či o jej postoji k slobodnému podnikaniu. Kniha Benediktova voľba je najdiskutovajejšou náboženskou knihou v USA za posledné roky, hovorí o tom, akú stratégiu by mali zvoliť kresťania v dnešnom svete.

Bežná cena: 22,57 €
Cena u nás: 22,57 €

AKCIA do 16. 12. 2018: poštovné zdarma pri nákupe už od 16 eur.

O publikáciách

Benediktova voľba

Rod Dreher

Stratégia pre kresťanov v postkresťanskom svete

Akú stratégiu by mali zvoliť kresťania v dnešnom svete?   Kresťania sa dnes nachádzajú v čase rozhodovania. Rozhodnutia, ktoré urobíme, budú mať dôsledky pre životy našich potomkov, nášho národa a našej civilizácie. Ježiš Kristus sľúbil, že jeho cirkev nepremôžu ani brány pekelné, nesľúbil však, že nepremôžu jeho cirkev na Západe. Toto závisí od nás a od rozhodnutí, ktoré urobíme práve tu a práve teraz.   Ak chceme prežiť, musíme sa vrátiť ku koreňom svojej viery, tak v myslení, ako aj v praxi. Budeme sa musieť naučiť návykom srdca, na ktoré veriaci na Západe zabudli. Budeme musieť radikálnym spôsobom zmeniť svoje životy a svoj prístup k životu. V skratke, budeme musieť žiť bez kompromisov, nech nás to stojí čokoľvek.

Detail

Vyriekli krivé svedectvo

Rodney Stark

Odhalenie stáročných protikatolíckych neprávd

Kniha Vyriekli krivé svedectvo vyvracia zaužívané mýty a nepravdy o katolíckej cirkvi. Hovorí o inkvizícii, križiackych výpravách, údajnom odpore katolíckej cirkvi k vede či o jej postoji k slobodnému podnikaniu. Je podložená výskumom rešpektovaných vedcov z posledných desaťročí. Autor knihy Rodney Stark pritom nie je katolíkom. Pôsobí ako profesor sociológie na najväčšej baptistickej vysokej škole na svete Baylor University v Texase, USA.

Detail